Nabízíme:

Akce pro firmy:

Zabýváme se pořádáním sportovních airsoftových akcí, jejich organizováním, vytvářením scénářů a technickým zabezpečením.

Zorganizujeme pro Vás mnoho unikátních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem, díky němuž hra získává pokaždé nový náboj, napětí a dynamičnost. Obvyklé přestřelky se tak mění v hru plnou vzrušení a adrenalinu a nových zážitků. Díky nám můžete zažít jakoukoliv bitvu, kterou si usmyslíte, a mi ji pro Vás uděláme nezapomenutelnou a neopakovatelnou.

Hru pro Vás uspořádáme na našem hřišti v Brně o rozloze cca 30 000 m2 nebo kdekoliv v rámci České republiky.

Jsme profesionálové se zkušeností na poli airsoftu a military. Spolupracujeme s policisty, vojáky a dalšími profesionály.

Rádi Vám zpracujeme předběžnou a individuální nabídku, kterou po vašem schválení zorganizujeme dle potřeb a požadavků klienta, s přihlédnutím k danému rozpočtu a vašim prostředkům.

Airsoft zlepšuje komunikační a organizační schopnosti mezi lidmi, zlepšuje fyzickou kondici a zdatnost, odbourává nashromážděný stres a negativní emoce a nabije vás novou energií, utužuje kolektiv a pomáhá ke zlepšení efektivního a rychlého rozhodování a vytváří neformální vztahy mezi účastníky. Tak již neváhejte a přiveďte airsoft i do vaší firmy.

V případě zájmu pro vás zajistíme akci od A do Z:

  • Catering - grilování, rožnění kýty nebo selátka… a mnoho dalšího.
  • Moderátora
  • Fotografa
  • Ubytování
  • Vinný sklípek s ochutnávkou vín
  • Doprovodný kulturní program

A vše co si budete přát…

 

Akce pro děti:

Pořádáme jednodenní akce pro děti, hry pro děti s tatínky i akce přes jarní, podzimní i letní prázdniny.

Na naše jednodenní akce zveme tedy všechny děti a teenagery, kteří v airsoftu našli zalíbení, i ty, kteří nad tím teprve uvažují, že by si airsoft vyzkoušely. Účastí na některé z těchto akcí získáte spoustu nových zkušeností. V neposlední řadě si užijete spoustu zábavy a strávíte aktivní prima den se svými vrstevníky zaručující plno nových zážitků. Začátečníci se lépe rozhodnou, zda je airsoft baví, zda chtějí ve hrách pokračovat a případně se zúčastnit našeho airsoftového tábora konaného v době letních prázdnin. Ti, kteří se airsoftu chtějí věnovat pravidelně a celoročně, mohou vstoupit naše akce navštěvovat pravidelně.

Pořádáme akce pro tatínky s dětmi. Našim záměrem je sblížit tatínky s jejich ratolestmi. Zajistit jim den plný zážitků a nových zkušeností. Poznáte nové lidi, naučíte se zacházet s airsoftkou, dynamickou i statickou střelbu a užijete si tématické přestřelky. Airsoft pod dobrým vedením utužuje charakter člověka a přispívá k dobré fyzické kondici. Navíc k airsoftu patří taky táboření a samostatnost. Děti se naučí mnoho věcí.  A tatínky může těšit radost jejich dětí.

 

Jarní a podzimní prázdniny jsou skvělou příležitostí užít si více denní bitvu a strávit čas s kamarády v lese, naučit se: vařit, uzlovat, první pomoc, orientaci v přírodě, v mapě, sebeobranu a taktiku boje. Užijete si střelbu z airsoftové zbraně a zažijete nevšední zážitky ve všedních dnech.  Airsoft pod dobrým vedením utužuje charakter člověka a přispívá k dobré fyzické kondici. Navíc k airsoftu patří taky táboření a samostatnost. Děti se naučí mnoho věcí.

 

Akce pro soukromé osoby:

Pořádáme airsoftové akce pro jednotlivce, malé i velké skupiny.

Můžete se přidat k jednomu z mnoha námi vypsaných termínu her nebo nás, v případě skupiny (minimálně 10 lidí), kontaktujte a mi Vám hru uspořádáme ve vámi vybraném termínu.

Termín her průběžně zveřejňujeme na našich stránkách v sekci airsoft - termíny her.

 

Airsoftové hřiště: 

Momentálně pořádáme hry na hřišti v Soběšicích:
  • Soběšice u Brna, cca 10 min autem z centra Brna. Trasa: Sportovní ul (kolem Boby. OMW)., ul. Kociánka (kolem střelnice před značkou Soběšice odbočit do leva)
  • MHD zastávka - Útěchovská (autobus č.43 cca 15 metru zpět kolem eko dvoru poté zahnout do prava cca 60 metru chůze ke hřišti)..
  • Souřadnice GPS:Loc: 49°14′48.94″N 16°36′44.66″E
 

Spolupracujeme:

Prodejna a e-shop
airsoftového, taktického,
outdoorového a military
vybavení

Kontakt

TAMIS AIRSOFT s.r.o. Sídlo firmy:
Hybešova 19a,
Brno, 602 00

IČ: 016 88 251
DIČ: CZ016 88 251
Ing. Petra Čížková
+420 607 884 988

Petr Rutar
+420 603 823 071
info@tamis.cz